Připadá vám založení vlastní společnosti komplikované? Nemáte čas ani chuť řešit jejich náročnou registraci a administrativu? Řešením je koupit si již vytvořenou (tzv. Ready made) společnost. Jedná se o firmu, která je již zapsaná v obchodním rejstříku, takže nemusíte na nic čekat. Má splacený základní kapitál, ale ještě nevytváří žádnou činnost – je založena jen za účelem dalšího prodeje a možná čeká právě na vás!

 

Jednejte jménem vaší společnosti ihned

 

Koupě ready made společnosti je nejrychlejší a nejjednodušší cestou k vašemu podnikání formou společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti nebo tzv. evropské společnosti. Další výhodou této společnosti je, že hned po podepsání smlouvy a jmenování jednatele jste oprávněni pod jejím jménem okamžitě jednat. www.spolecnostiprovas.cz nabízí pomoc s veškerou administrativou, organizací valných hromad, vyhotovení nezbytných dokumentů a jejich kontrolu právníky, zajištění potřebných výpisů, ohlášení na živnostenském úřadě, registraci k DPH či jiným daním, změnu sídla, předmětu podnikání a další služby.

 

Evropská společnost znamená pro velký byznys o starost méně

 

Evropská společnost má také další výhody. Na rozdíl od společnosti s ručením omezeným nebo akciové společnosti je možnost přemisťování sídla společnosti libovolně po celé Evropské unii, základní kapitál je již zcela splacený, takže není nutné ručit svým majetkem a má mnohem menší nároky na personální obsazení. Koupíte-li si evropskou ready-made společnost máte k ostatním uvedeným výhodám zajištěnu nadnárodní image, srozumitelnost pro zahraniční obchodní partnery, anonymitu vlastnické struktury a převoditelnost akcií jejich předáním.

 

Vyberte si společnost vyhovující všem vašim požadavkům a bez jakýchkoli komplikací a časových prodlev, které jinak mohou vznik firmy doprovázet!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × three =