Bydlení v Praze s sebou přináší množství výhod. Ať již jde o lepší dostupnost výhodnějšího pracovního uplatnění, lepší možnosti studia nebo lákavá nabídka kulturního a sportovního vyžití. Uvažujete-li i vy, že byste se přestěhovali do Prahy, určitě zvažujete, jaký prodej bytů pro vás bude nejvhodnější. Prodej bytů v Praze realizuje spousta společností. Ne všechny vám poskytnou záruku spokojenosti. Rozhodnete-li se pro spolupráci s Pražskou správou nemovitostí, jež se prezentuje na adrese psn.cz, zcela jistě neuděláte chybu.

Byty pouze ve vlastních objektech

Asi největší výhodou nabídky prodeje bytů v Praze od Pražské správy nemovitostí je skutečnost, že nabízí pouze takové bytové prostory, které jsou situovány v jejích objektech. Pro vás to znamená jediné, nebudete platit žádnou provizi za zprostředkování – můžete výrazně ušetřit, protože provize některých společností jsou velice nadsazené.

Hlavní doménou společnosti je pronájem kancelářských prostorů. Navíc však nabízí spoustu bytů na prodej a to nejen v Praze, ale rovněž v Kladně, Pardubicích, Hradci Králové, Slaném a Odolene Vodě. V současné chvíli se jedná o zhruba 850 bytů, to by bylo, abyste si nevybrali!

Bohaté zkušenosti a praxe

Pražská správa nemovitostí se v oblasti realitního trhu pohybuje již od roku 1991. Díky stálému růstu a rozšiřování společnosti je zajištěna stabilita a důvěryhodnost. Pražská správa nemovitostí je držitelem hodnocení ČEKIA Stability Award 2014 – jedná se o významnou stabilní společnost v rámci podnikatelských aktivit v České republice.

Byty Praha jsou oblíbené a odjakživa velmi poptávané. Při výběru budete kromě finanční výhodnosti pohlížet zřejmě i na konkrétní lokalitu. V případě jakýchkoliv dotazů či žádostí o rady při vhodnosti nákupu se neváhejte obrátit na společnost Pražská správa nemovitostí, která vám vyjde ve všech ohledech maximálně vstříc!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − 1 =