V Česku existuje přes 50 000 nebankovních společností poskytujících půjčky, což je na deset milionů obyvatel zbytečně moc. Nově chystaný zákon se chystá číslo zmenšit a zlikvidovat především firmy s pochybnými praktikami. Jenže zákon je zatím v přípravě a do té doby musíte spolehlivé firmy vyhledávat sami. Nebo používat srovnávač, který to udělá za vás.

Nebankovní půjčky jsou výhodnější než půjčky od bankovních společností. Často nabízí nižší úrok, ale hlavně jsou flexibilnější. Nevyžadují doložení stálého příjmu, výpis z rejstříku ani ručitele / ručení nemovitostí. Mnoho lidí po nich sáhne i z toho důvodu, že jsou rychlé. Zatímco vyřízení u bankovní společnosti trvá několik dnů, u nebankovní můžete mít peníze na účtu do hodiny. Jenže vznáší se tu riziko, že naletíte nepoctivé společnosti s lichvářskými praktikami.

Jak vybrat správnou nebankovní společnost?

Za prvé je třeba pořádně číst. Nebuďte líní a pročtěte si celé podmínky společnosti. Zkuste si její název zadat do vyhledávače a zjistit si, co se o ní kde píše. Nebo zamiřte rovnou na ParádníPůjčky.cz.

Parádní půjčky je internetový srovnávač nebankovních půjček. Jeho výhodou je, že se na něm nachází jen prověřené společnosti, u kterých si nemusíte dělat starost o nepoctivé praktiky. I v případě, že patříte mezi tzv. problémové klienty (zápis v registru, absence pravidelného příjmu), máte přece nárok na poctivou půjčku.

Srovnávač půjček vám umožňuje zvolit si, kolik chcete půjčit, a podle toho vám nabídne vhodné společnosti. U každé hned uvidíte výši úroku a dobu splácení. A co je nejlepší, když se vám nabídka bude líbit, okamžitě si půjčku objednáte. Nemusíte chodit na web konkrétní společnosti nebo hledat, jak si půjčku složitě vyřídit. Jen vyplníte jeden formulář a počkáte, až budete zpětně kontaktováni.

Tip na závěr: Pokud sháníte peníze opravdu rychle, vyzkoušejte speciální kategorii srovnávače půjčka do 10 minut.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen + 2 =