Zlato bylo, je a vždy bude patřit mezi nejcennější komodity světa. Jeho cena meziročně stabilně roste, takže pokud uvažujete o příležitosti, kam investovat a uložit své peníze tak, aby se zhodnotily, začněte přemýšelet právě o této variantě. Váš záměr vám pomůže lehce uskutečnit společnost BH Securities a.s. Proč a jak?

Jistota u BHS i pro vás

Společnost BH Securities a.s. byla založena v roce 1993 a specializuje se na obchodování a zprostředkování investic do cenných papírů a zlata. Pokud se stanete jejím klientem, získáte pomoc a jistotu, že vaše peníze zhodnotíte efektivně. BH Securities a.s. je členem Burzy Cenných Papírů Praha a.s.

Jak spolupráce probíhá?

Zjednodušeně řečeno – stačí se jen rozhodnout. BHS nabízí zprostředkování investice do zlata formou spoření. To funguje na stejném principu jako například stavební spoření, ale s jedním velkým rozdílem: Pokud investujete do zlata, máte šanci dosáhnout většího zhodnocení vaší investice. Vy sami se musíte rozhodnout, jakou částku budete měsíčně schopni investovat. Může to být třeba jen 1500 Kč. Za tuto částku bude každý měsíc společnost BHS nakupovat zlato a ukládat peníze na váš osobní účet. Velkou výhodou je, že jste pány svého majetku. V praxi to znamená, že pokud budete chtít, je možné nakoupené zlato kdykoliv prodat a to kdekoliv na světě. Kromě možnosti spoření do zlata nabízí BHS také možnost nákupu zlatých slitků. I tato varianta investice se vyplatí. Navíc je možné zlaté slitky darovat například jako svatební dar či dětem k 18. narozeninám apod., to už záleží jen na vás.

TIP: Potřebujete vidět konkrétní čísla? Podívejte se na oficiální stránky společnosti BH Securities a.s., kde je k dispozici i speciální Kalkulačka investičního zlata. Ihned uvidíte, kolik na spoření či nákupu slitků vyděláte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − eight =