Finančních a pojišťovacích makléřů je na trhu spousta a to proto, že tyto služby může při splnění určitých podmínek poskytovat téměř každý. To je však důvodem toho, že většina makléřů nemá potřebné kvality a zkušenosti, aby vám mohli poskytnout plnohodnotné a pro vás výhodné služby.

Někteří to sice dělají neúmyslně, ovšem najdou se i tací makléři, kteří vám nevýhodné nabídky poskytnou schválně, aby dosáhli většího zisku v podobě vyšší provize. Tomu lze předejít tak, že si najmete služby zkušeného finančního a pojišťovacího makléře, který má nejen potřebné zkušenosti a dostatek kontaktů v různých finančních ústavech napříč celým trhem, ale také může poskytnout reference v podobě spokojených klientů.

Pojišťovací makléř IMG a.s. je jedním z nejlepších na trhu

Mezi přední pojišťovací makléře v České republice se řadí společnost IMG a.s., která byla založena již v roce 1995. Tato společnost se drží ve svém oboru na samém vrcholu, což dokazuje i skutečnost, že se v loňském roce umístila na sedmém místě žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů. Dobré jméno společnosti IMG a.s. ovšem dělají i další úspěchy.

Mezi ty se například řadí členství ve Wells Fargo Global Broker Network, což je největší světová síť nezávislých pojišťovacích makléřů, jež zajišťuje makléřské služby ve více jak 145 zemích po celém světě. Mimo to je IMG a.s. také členem asociace českých pojišťovacích makléřů. Tato společnost navíc spolupracuje se všemi pojišťovnami a finančními institucemi (na nichž je však nezávislá) na českém a tudíž může svým klientům předložit ty nejvýhodnější nabídky. Služby IMG přitom mohou využívat nejen firmy a státní instituce, ale i občané po celé České republice.

Získejte nejvýhodnější variantu pojišťění majetku

Některými z mnoha produktů, které IMG nabízí je například životní pojištění, cestovní pojištění či pojištění majetku, které je dále rozvětveno na pojištění domácnosti, rodinných domů a staveb a odpovědnosti za škodu.

Pojištění domácnosti si můžete nechat zřídit v případě, chcete-li mít váš majetek ochráněn před cizím poškozením, krádeží či proti živelným událostem. To jsou ovšem pouze základní varianty pojištění, ke kterým lze získat i různá další rozšíření.

Pojistěte si svou nemovitost

Toto pojištění zahrnuje všechny movité věci, kterými je vybaven váš dům, byt i nebytové prostory. Ať již se jedná o nábytek, elektroniku či různé cennosti. Co se však na tento typ pojištění nevztahuje, je ochrana nemovitosti. Váš dům či stavba, v níž se byt nachází tak před různými škodami chráněn nebude, a proto je vhodné uzavřít i pojištění nemovitosti.

To poskytuje pojistnou ochranu v případě, že je nemovitost poškozena cizím zaviněním – ať již působením přírodních živlů (požár, povodeň, apod.) či například při vloupání. Tímto pojištěním lze zabezpečit různé všelijaké typy nemovitostí, ať již se jedná o rodinný dům, vedlejší a samostatné stavby v osobním vlastnictví (garáže, oplocení, apod.), či v neposlední řadě rekreační chaty.

IMG a.s. má zastoupení po celé České republice

Společnost IMG a.s. samozřejmě poskytuje i mnohé další služby ve finančním a pojišťovacím sektoru a její makléři vám vždy ochotně poradí s téměř jakýmkoliv problémem. Ať již se jedná o různé finanční služby jako je stavební spoření, hypotéky či investiční programy nebo o jakákoliv pojištění.

V případě zájmu o finanční a pojišťovací služby společnosti IMG a.s. si lze sjednat nezávaznou schůzku s některým z pojišťovacích makléřů, kteří sídlí v kancelářích po celé České republice, jenž následně provede analýzu vašich potřeb a pomůže vám najít tu nejlepší možnou variantu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × five =