Podnikáte, rádi byste expandovali a své podnikání rozvíjeli, ale banka se k vám otočila zády? Nevěšte hlavu. Pomocnou ruku vám nabízí podnikatelská půjčka od společnosti PROFI CREDIT Czech, a.s..
Podnikat v současné době rozhodně není nic snadného, a každý, kdo se o to byť pokusí, zasluhuje uznání. Je přitom jedno, zda jste velká či malá firma, živnostník nebo OSVČ. Všichni jmenovaní totiž vytvářejí hodnoty a pracovní místa nezávisle na státu. A to se cení, respektive by se mělo. 

Nevzdávejte to!

Rizik, kterým je ovšem snad každý podnikatel vystaven, přitom rozhodně není málo. A když jim klacky pod nohy začnou házet i banky, mnozí podnikatelé zkrátka hodí flintu do žita. A to je chyba. I tzv. na pohled neúspěšným podnikatelům se totiž může z čista jasna začít dařit. Z tohoto důvodu si rozhodně zaslouží dostat šanci. Tu jim dává společnost Profi Credit, s.r.o., jež začínajícím podnikatelům, malým firmám i živnostníkům doslova na míru ušila produkt s názvem podnikatelská půjčka.

Půjčka MINI

Předností tohoto produktu je v první řadě skutečnost, že jeho získání není podmíněno výší vašeho ročního obratu. Zažádat v podstatě máte možnost o dva typy půjček. Pokud potřebujete jen malou finanční injekci (do třiceti tisíc korun), dovršili jste osmnácti let a podnikáte déle než půl roku, pouze s kopií občanského průkazu máte možnost zažádat o půjčku MINI. Na splacení zapůjčené částky budete mít od tří měsíců do jednoho roku. 

Půjčka MINI+

Potřebujete-li finanční záplatu o něco vyšší, zažádejte o půjčku MINI+. Pro její získání je ovšem vyžadována dvouletá podnikatelská minulost a věk od 26 let. Půjčit si však můžete až 75 tisíc korun se splatností mezi 18 a 36 měsíci. 

Půjčka BONUS

V portfoliu společnosti ovšem najdete i produkt pro firmy s vyšším obratem. Ani ten přitom není nijak závratný. Dosahuje-li výše 270 tisíc korun ročně, máte šanci dosáhnout na produkt půjčka BONUS, v rámci které vám do 24 hodin může na účtě přistát až čtvrt milionu! 
Peníze, jak je vidět, získáte snadno a rychle. Za velmi slušných podmínek nutno podotknout. Nenechte si šlapat po svých snech. Jděte si za svými sny a rozvíjejte své podnikání. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × two =