Orange Academy má k dispozici termíny rekvalifikačních kurzů účetnictví i mzdového účetnictví pro České Budějovice. Včas si je objednejte.

Celoživotní vzdělávání je dnes standardem. Nejde jen o to, že si v důchodovém věku dopřejeme nějaké ty přednášky v univerzitách třetího věku. Abychom drželi krok s dobou, je důležité se vzdělávat neustále, nejen v době středoškolských či vysokoškolských studií. Musíme získávat znalosti ve svém oboru, ale mnohdy nás život postaví před situaci, kdy zjistíme, že by se nám hodilo vzdělání a znalosti zcela jiné. Pomoci nám mohou rekvalifikační kurzy.

Kdy se hodí rekvalifikace?

V našem životě existují zlomová období. Jedním je mateřská a rodičovská dovolená. Mnohdy bychom ocenily možnost pracovat během ní z domova, nebo se nemáme chuť vracet do staré práce a rády bychom začaly ve zcela novém oboru. Jiným zlomem bývá propuštění ze zaměstnání, nebo třeba nemoc, kvůli kterým musíme přemýšlet co dál. Důležitým mezníkem je i překročení padesátky. Je to bohužel tak – zaměstnavateli začínáme být vnímáni jako staří. Situace začíná být markantní zejména po 55 letech. Musíme ukázat, že si umíme neustále doplňovat vzdělání, a mnohdy dokonce přesedlat na zcela nový obor.

Rekvalifikujte se v oborech, které jsou v kurzu

Rekvalifikační kurzy účetnictví České Budějovice jsou ukázkou toho, o jaký směr vzdělávání je největší zájem. Znalosti účetnictví se hodí ve chvíli, když hledáme nové zaměstnání, pokud chceme pracovat z domova, ale i ve chvíli, kdy se pouštíme do podnikání. Nejdůležitější jsme sice již našli – odvahu a nápad podnikat, teď nás ale čeká podnikání zvládnout po finanční a administrativní stránce. Dalším žádaný kurzem je pak mzdové účetnictví.

Rekvalifikační kurzy České Budějovice

Aktuálně Orange Academy vypsala v Českých Budějovicích rekvalifikační kurzy na podvojné účetnictví, účetní a daňovou evidenci, mzdové účetnictví se základy personalistiky, personalistiku a kurz asistentka/sekretářka. Kurzy se konají v kulturním domě Metropol na adrese Senovážné náměstí 2.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

14 + 10 =