Svět kolem nás se mění a spolu s ním i logistika. Dnes je snadné transportovat své zboží bezpečně z jednoho konce světa na druhý. Jsou k tomu ovšem zapotřebí správné stroje, technologie a také obalové materiály. I ty se postupem času modernizují. Aktuálním trendem jsou skládací obaly.

Innovating your logistics for a better world. Takové je moto společnosti Schoeller Allibert, která je významným evropským dodavatelem recyklovatelných plastových obalů už více než 50 let. A přesně podle něj se také řídí. Světu představuje inovované přepravní obaly a přichází se stále novými nápady. Jednou jejich vychytávkou, která se mezi zákazníky velmi ujala, jsou skládací přepravky a kontejnery.

Ušetříte prostor při zpětné přepravě

Obrovskou výhodou skládacích přepravek je možnost složit je, když jsou prázdné. Zná to každý, kdo musí řešit zpětnou přepravu prázdných obalů. Vézt dva kamiony krabic bez nákladu je úplně zbytečné. Když se však přepravky složí, může je zpět převážet jen jeden kamion místo dvou. Nehledě na to, že se složenými přepravkami je pak mnohem snadnější manipulace. Člověk jich unese více, zaberou méně prostoru atd.

Upravíte si velikost podle nákladu

Velmi oblíbené jsou i přepravky a kontejnery Schoeller Allibert, u nichž je díky chytrému systému možné měnit velikost. Nemusíte nakupovat dvě sady přepravek, stačí vám jedna, vždycky si upravíte jejich objem podle toho, jaké zboží a kolik ho budete převážet.

Vyberete si svou přepravku na cokoliv

Schoeller Allibert má bohatý sortiment přepravních obalů. Vyrábí přepravky na ovoce, takové, které usnadňují doručování zásilek, povedlo se jim vytvořit také speciální skladovací systém pro zrání sýrů, přepravu nápojů apod. Je toho opravdu hodně a stačí si vybrat dle vašich preferencí – buď přepravky na konkrétní zboží, nebo naopak univerzální obaly využitelné a přizpůsobitelné na cokoliv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 3 =