Smart půjčka je jedním z nejjednodušších a nejpohodlnějších řešení v případě, že jste se dostali do finanční nouze a potřebujete rychle půjčit. Smart půjčka je určená všem, kteří nemají čas vyřizovat složité papírování v bankách, zaměstnancům se stálým příjmem, důchodcům (starobní i invalidní důchod), ženám na mateřské dovolené a celkově všem, kteří potřebují rychle půjčit hotovost.

Jaké jsou výhody Smart půjčky?

Nemusíte se trápit nadbytečným papírováním. Podmínkou je pouze pravidelný měsíční příjem, být starší 18 let a donést občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list apod.). Smart se však na rozdíl od bank nedívá do registru dlužníků.
Rychlost a pohodlí. O Smart půjčku můžete zažádat jednoduše telefonicky nebo vyplněním online formuláře na jejich stránkách. Smart půjčka je dostupná po celé České republice a peníze vám budou do 48 hodin doručeny v hotovosti až domů.

Zázemí silné společnosti. Smart půjčku poskytuje významná finanční společnost nebankovního typu Smart Capital, která na českém trhu působí již téměř 20 let jako součást silné skupiny Smart Corporation, která se zabývá různými oblastmi finančnictví a bankovnictví.
Další výhody jsou, že se vás nikdo nebude vyptávat na účel použití poskytnuté Smart půjčky, to je zcela na vás, osobní přístup vašeho vlastního obchodního zástupce, možnost refinancování půjčky (je však nutné splácet řádně dle splátkového kalendáře) a naprostá diskrétnost.

Kolik si lze půjčit? Výše Smart půjčky je od 5 do 50 000 Kč se splatností 8 až 13 měsíců. Vyplácí se v hotovosti a splácí měsíčními splátkami. Pro případ platební neschopnosti je zajištěna spoludlužníkem.

Další užitečnou věcí je Smart půjčka kalkulačka. Smart půjčka kalkulačka dokáže vypočítat, jaká bude přibližně úroková sazba, jak dlouho budete půjčku splácet, jaká bude roční procentní sazba nákladů a jakou částku zaplatíte celkově. Určitě tuto chytrou kalkulačku použijte, ať máte přehled.

Smart půjčka je určitě ideálním řešením v případě rychlé potřeby finanční hotovosti. Proto neváhejte a telefonicky nebo přes internet kontaktujte jejich zástupce, popř. využijte další skvělé služby a produkty společnosti Smart Capital.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + 19 =