Každému se někdy v životě stalo, že se musel vypořádat s nečekanými výdaji. Rozbité auto, vytopení sousedé, pracovní neschopnost, zkrátka občas nastanou situace, kdy akutně potřebujete menší nebo větší finanční injekci. Někdo má pro tyto případy naspořené finanční rezervy, jiní se mohou spolehnout na pomoc svých příbuzných. Jsou ale lidé, kteří takové štěstí nemají. Pro ty je zde krátkodobá půjčka. Ale pozor! I ta může mít svá rizika a je potřeba ji včas splatit. Proto je třeba nejprve zvážit, zda si ji můžete dovolit.

Jak funguje krátkodobá půjčka?

Krátkodobý úvěr je půjčka, jež je ve většině případech splatná po jednom měsíci. Jedná se o jednorázovou finanční pomoc, která se dá sjednat online a to během pár minut. Potřebovat k tomu budete jen připojení k internetu, dva doklady totožnosti, mobilní telefon a v některých případech výpis z účtu. Ten však často není potřeba. Některé krátkodobé úvěry navíc nabízejí za poplatek možnost prodloužení splatnosti. Otázkou je, zda se jedná o výhodu či nevýhodu. Osoby, jež mají problém půjčku splatit, jsou tak často sváděny splatnost neustále posouvat, čímž se dostávají do nepříjemné situace a přijdou ve finále o daleko více peněz.

Kde si půjčit?

Rychlou finanční pomoc nabízí například společnost Ferratum. Na výběr máte hned ze tří produktů – Credit, Micro a Plus. Záleží na tom, jakou částku potřebujete, a jakým způsobem ji budete čerpat. Služba Ferratum Credit se vám vyplatí v případě, že peníze nečerpáte hned, ale máte je jako zálohu pro strýčka příhodu. Za nevyčerpaný kredit neplatíte žádné poplatky. V případě půjčky Micro čerpáte peníze okamžitě a sami si zvolíte termín splatnosti celé částky. Pokud potřebujete vyšší obnos, je pro vás vhodnější produkt Ferratum Plus, kde je možné stanovit si pevnou měsíční splátku. Ferratum – rychlá půjčka je revolvingový úvěr, díky kterému budete mít peníze k dispozici téměř okamžitě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − 5 =