Stát se to může komukoliv z nás. Většina lidí je dnes závislá na výplatě, takže pokud se v měsíci objeví jeden nečekaný, nebo větší výdaj, je problém na světě. Do výplaty ještě několik dní zbývá, ale výdaj je nutné řešit okamžitě. Právě pro řešení těchto svízelných situací byla stvořena speciální půjčka před výplatou. Jaké má podmínky, kde ji získat a proč ji využít?

Rychlost zaručena pro každého

Půjčka před výplatou je specifickým produktem nebankovních institucí. Vzít si ji může de facto každý, protože pro její zisk není nutné dokazovat příjem ani mít ručitele. Nebankovní instituce v případě této půjčky také nenahlíží do registru dlužníků. Půjčit si tedy snadno může zaměstnanec, podnikatel, matka na mateřské, senior i nezaměstnaný. Každý má stejné podmínky.

Vyřízeno online během chvíle

Dobrým příkladem tohoto typu půjčky je rychlá půjčka od Simple Money Service s.r.o. Zažádat o ni může každý jednoduše skrze online formulář. Žádost je vyřízena téměř okamžitě, takže pokud ji člověk potvrdí, může mít peníze na účtu třeba i ten samý den (záleží na tom, u jaké banky má příjemce zřízen účet). Simple Money Service s.r.o. nabízí možnost půjčit si 1 000 Kč až 10 000 Kč. Zájemce o půjčku může sám volit dobu splatnosti – a to v délce 7 až 30 dní. Díky jednoduché online aplikaci je ihned vidět, kolik a do kdy je třeba splatit. Společnost nabízí i oblíbenou SMS půjčku.

Kde mají opodstatněné využití?

Tyto půjčky ihned jsou určené k řešení nenadálých situací. Ideální jsou ve chvíli, kdy je potřeba zaplatit účty, nebo koupit rozbitý spotřebič. Jediné, na co si musí dát každý extrémní pozor je, aby byl schopen včas peníze vrátit. Pokud tomu tak není, společnosti si většinou účtují dost vysoké sankce.

RADA – nebojte se těchto půjček, pokud ale budete vědět, že včas nesplatíte, nehrajte mrtvého brouka. Kontaktujte společnost a nechte si prodloužit dobu splatnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 5 =