U podnikání je někdy potřeba finanční injekce pro nutnou investici či pokrytí nákladů. Není to nic výjimečného a také nejde o nic nebezpečného. Aby případná půjčka neohrozila vaše podnikání, je potřeba myslet na několik základních věcí. V článku vám poradíme, o co přesně jde.

Rychlá půjčka pro podnikatele

Nezaplacené faktury se nahromadily, výdaje jsou velké a konkurence nepolevuje. Na fakt, že máte na firemním účtě jen několik málo tisíců, které nestačí, se nikdo neptá. Musíte najít řešení. A právě takovou možnost přináší rychlé půjčky pro podnikatele. Při půjčování u nebankovní instituce je dnes již běžné sjednání přes internet z pohodlí domova. Nikam nemusíte chodit a během 5 minut máte vyřešenou celou žádost. To je ohromná výhoda v porovnání se složitým papírováním v minulosti.

Kolik si potřebujete půjčit?

Na start či nakopnutí podnikání si půjčte takovou částku, která pokryje všechny nezbytné náklady. Dobré je přidat si i malou rezervu pro nečekané výdaje. Příkladem je Ferratum – rychlá půjčka, kde si můžete půjčit v rozmezí od 50 000 korun až do 1,3 milionu korun. Úvěr je bez zástavy a s dobou splatnosti až 18 měsíců. Musíte si předem rozmyslet, jestli zvládnete svůj závazek splácet, což bývá v rámci podnikání často velmi složité.

Nezávazná žádost

Pro lepší představu můžete podat nezávaznou žádost, kdy obdržíte konkrétní nabídku půjčky se všemi podstatnými čísly, jako je například výše úrokové sazby. Na základě těchto konkrétních dat se můžete rozhodnout, že do toho půjdete a pokusíte se postavit své podnikání na nohy s pomoci úvěru. Jakmile vše splatíte, zůstane vám starost v podobě udržení podnikání nad vodou pro eliminaci nutnosti dalšího úvěru. Pokud se však přeci jenom znovu dostanete do podobné situace, už budete vědět, kam se máte obrátit pro pomoc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five + 12 =