Ekologické a ekonomické. Dvě slova, jež jasně vystihují přednosti palivového dřeva. To v poslední době získává na stále rostoucí popularitě, vzhledem k předraženému plynu a elektřině. Vlastníte-li kotle na tuhá paliva, krbové vložky a kamna, máte vynikající příležitost ušetřit v nadcházející topné sezóně.

Využít totiž lze prodej palivového dřeva, který nabízí profesionální prodejce, společnost OPTIMTOP. Aktuální portfolio tvoří hlavě suché bukové dřevo a jehličnaté odřezky, s nimiž si v zimním období vytvoříte plnohodnotné a příjemné teplo.

Nákup palivového dřeva se vyplatí

Co se týče pořizovacích nákladů, jsou u výše zmíněného odborníka bezkonkurenční. K tomu si však připočtěte ještě několik dalších kladů pojících se s palivovým dřevem.

  • Obdržíte ho prakticky uskladněné na paletě
  • Dřevo bude naštípané, tudíž daleko rychleji vyschne
  • Tvrdé dřevo má dlouhou dobu hoření
  • Užijete si znamenitou atmosféru při plápolajícím ohni

To jsou vlastnosti, jež potěší majitele jakékoliv nemovitosti. Nejzásadnější bude bezpochyby fakt, že dřevo je stále jedním z nejlevnějších topných produktů na současném trhu.

Zaměříte-li se na tvorbu zásob na budoucí zimu, určitě vás nadchne ještě jedna vynikající věc.

Prodej palivového dřeva s dopravou zdarma

Zakoupíte-li si cenově výhodné dřevo u společnosti OPTIMTOP v množství minimálně jedné celé palety, spolehněte se na to, že doprava bude zdarma. Bezplatné doručení a spousta závozných míst po celém území České republiky.

I když se vám zrovna nechce do nákupu dřeva na zimu v době, kdy ručička teploměru dosahuje vysokých hodnot, vězte, že neprohloupíte. Udělejte si zásoby palivového dřeva s předstihem a sami si za několik měsíců spočítejte, jak ekonomický nákup se vám povedl. Nečekejte na zdražování před chladným ročním obdobím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × three =