Stojí vám v garáži bouraný automobil, jehož oprava by byla nákladná? Přemýšlíte spíše nad tím, že si pořídíte jiné vozidlo? V takovém případě nastává ještě jedna otázka. Co s tím bouraným? Zřejmě vás jako první napadne ekologická likvidace, tedy odhlásíte ho z evidence, zrušíte povinné ručení a odvezete ho na vrakoviště. Přitom máte mnohem atraktivnější možnost, a tou je výkup.

Čtete správně, také o bouraná vozidla je zájem. Velkou výhodou je, že se vám alespoň nějaké peníze vrátí zpět, a ty pak můžete investovat do nějakého novějšího modelu. Pojďme se tedy podívat, jak výkup bouraných aut probíhá a co všechno si musíte připravit.

Prodejte bouraný vůz snadno a rychle

V podstatě nezáleží na tom, jakou máte značku či model. Stejně tak není důležité, jestli se jedná o soukromý, nebo firemní automobil. Vykupují se však i užitková a stavební vozidla, ba dokonce i stroje či veteráni. Stačí se obrátit třeba na společnost ZaHotove.cz, která vám nabízí peníze na ruku ihned. Přibližnou hodnotu přitom zjistíte ještě předtím, než si pro automobil někdo přijede, a tak se můžete rozhodnout, jestli s výkupem souhlasíte, nebo nikoliv. Starat se nemusíte ani o administrativní stránku, veškeré papírování zajistí uvedená firma. Dále vás potěší, že neplatíte náklady na odvoz bouraného vozidla.

Další služby firmy ZaHotove.cz

V portfoliu služeb není jen výkup bouraných aut, společnost se specializuje mimo jiné i na výkup nákladních vozidel a plně pojízdných osobních automobilů. Přímo na webových stránkách je k dispozici kalkulačka, do které zadáte potřebné informace, na jejichž základě je vám vypočtena přibližná cena za výkup. Ideální je, pokud do formuláře připojíte i fotografie, protože tak bude cena ještě přesnější.

Tak neváhejte a obraťte se na odborníky, již mají v daném oboru bohaté a dlouholeté zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 4 =