Rádi byste rozšířili své podnikání, ale chybí vám nezbytný kapitál? Vypůjčte si je. Ale s chladnou hlavou a náležitým rozmyslem!

Nedávno jsem vedla rozhovor s jednou velmi úspěšnou podnikatelkou. Mimo jiné jsem se jí zeptala, jestli by měla nějakou radu pro začínající podnikatele. Řekla mi, aby pro peníze nechodili do banky. Nebo si alespoň vybrali takovou instituci, jejíž splátky je nezruinují. Příběhů, kdy se tak stalo, totiž existuje celá řada. Z nich je na místě se poučit a vyvarovat se chyb, jichž se jejich nositelé dopustili.

Máte milion v kapse?

Bez zadlužení to samozřejmě nepůjde. Málokdo má v kapse milion, který může okamžitě investovat, byť do již zaběhnutého podnikání. I prvotní úspěch má totiž svá rizika. Mladé podnikatele někdy zaslepí do té míry, že to s investicemi přeženou. Na to pozor! Takže kde sehnat peníze, aniž byste na sebe pověsili Damoklův meč v podobě bankrotu a dluhové pasti?

Ferratum – rychlá půjčka

Dobrou zprávou je, že na trhu existují společnosti, jejichž prvotním zájmem není na klientech vytřískat co největší balík peněz a začínajícím podnikatelům nabízejí velmi slušné podmínky. Ty najdete například v produktu Ferratum – rychlá půjčka. Taková totiž skutečně je.

Vyřízení online

O půjčku v první řadě zažádáte online, třeba v klidu domova. Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře v ten samý den obdržíte konkrétní nabídku. Tedy na jak vysokou částku, a za jakých podmínek, máte nárok. Rozhodovacím parametrem je přitom spolu s trvalým bydlištěm na území ČR a roční podnikatelskou minulostí pouze váš hotovostní tok. Podmínkou udělení půjčky ve výši 1,3 milionu korun (až s osmnáctiprocentní splatností) je například roční obrat minimálně 1,2 milionu korun.

Vylepšete své podnikání

Jste-li tedy už zaběhnutým podnikatelem, kterému vše klape tak, jak má, nabízí se vám ideální příležitost, jak své podnikání vylepšit, inovovat, nakoupit modernější techniku, omladit výrobní linku, nebo třeba si otevřít další pobočku. Zkrátka expandovat. Kdo ví, třeba za další rok budete v pozici, kdy si budete moci dovolit ještě víc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seven + 15 =