Hodinky zejména v sekci pánských doplňků představují jistou prestiž. Bezejmennou značku nebo dokonce duplikát věhlasného brandu si skutečně úspěšný muž nedovolí vzít. Jestli hledáte opravdovou kvalitu, nechte si poradit alespoň základní nutnosti.

Luxusní hodinky musí mít značku

Pojmem „luxusní“ se velmi plýtvá. Výrobci šperkařských i hodinářských produktů vsadí do onoho doplňku diamant nezajímavé hodnoty, ovšem daný artikl už nazvou luxusním. Jde však pouze o marketingový trik. Úspěšní lidé, kteří se ve sféře hodinek vyznají, se rozhodně nespokojí s pouhým pozlátkem. Luxusní hodinky jsou více než jen šperk. Nositele zajímá přesnost strojku, přidané funkce, zpracování, výběr kvalitních materiálů a v neposlední řadě i výrobce. Mnohým prestižním značkám je domovem Švýcarsko, odkud k nám přicházejí ty nejkvalitnější kousky na hodinářském trhu. Vy si můžete ty své vybrat v opravdu prestižním klenotnictví se sídlem přímo v Pařížské ulici v Praze. Butik BENY prodává věhlasné značky – Chopard, Cvstos, Longines, Parmigiani, Tag Heuer, Zenith, Corum, Arnold & Son a další luxusní značky, které zaručují kvalitu.

Luxusní pánské a dámské hodinky

Zde mají navrch muži před ženami. Pánské hodinky totiž nejsou jen doplňkem, ale i technickou hračičkou, proto v této sféře existuje více propracovanějších produktů pro pány. Přesné strojky v mnohém provedení (analog či digitál). Pestrý je i výběr kvalitních materiálů (zlato, ocel nebo keramika). Nabízí se exkluzivní zhotovení (sklíčka ze safíru) a zdobení diamanty. Pánům se líbí přídavné funkce, jako je například miniciferník s časem jiného pásma. Opravdoví milovníci hodinek vlastní kousky i za několik miliónů. Nestačí jim jedny hodinky, protože různé kousky se hodí pro rozdílné příležitosti – klasické, letecké, sportovní či jachtařské). Dámy mají samozřejmě rovněž pestrý výběr, zde hraje prim spíš půvab, takže dámské hodinky se liší zpracováním, výběrem materiálů, jako jsou diamanty, zlato, keramika a jiné drahé komponenty. Přesnosti těchto hodinek to samozřejmě nijak neubírá. Jen se dámy tolik nezajímají o bezpočet funkcí, spíš volí kousky vhodné pro různé příležitosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen − nine =