Představa, že ráno nebudete muset vstávat a vážit cestu do práce, je vskutku lákavá. Nebylo by příjemné, vydělávat z pohodlí domova? A když na to přijde, tak i na pláži nebo kdekoliv jinde, kde se zrovna budete nacházet a mít připojení k internetu. Někteří lidé to tak mají. Hrají totiž ruletu online a využívají „magickou“ strategii, která je napříč internetem známá jako „červená – černá“. Nezůstávejte pozadu a vyzkoušejte neprůstřelný systém i vy!

Červená – černá nefunguje

Ale teď vážně. Výše zmíněná taktika „červená – černá“ označuje starý známý systém Martingale, který byly pojmenován po někdejším majiteli Londýnského kasina Johnu Henrym Martindalovi (došlo k přechýlení „d“ na „g“). Strategie je postavena na velmi jednoduchém principu – zdvojnásobování sázky na zvolenou barvu. A přestože se na první pohled zdá, že díky Martingale lze „rozbít bank“, realita je od článků opěvujících tento systém na míle vzdálená.

Tvrzení, že se šance na výhru s každým dalším spinem zvyšuje, je mylné. V praxi může na číselném kole padnout stejná barva třeba i 15 x za sebou. Jednoduchým výpočtem zjistíte, že při zdvojnásobování sázky v případě delší série proher byste museli disponovat obrovským kapitálem. Kasina dokonce počítají s případným spojením kapitálu několika hráčů a limitují maximální výši sázky.

Jak tedy někteří hráči na ruletě stabilně vydělávají?

Ruletní systém Margingale je jedním z mnoha. Ruleta nedá spát nejednomu analytikovi a neustále vznikají důmyslné strategie, které jsou výrazně propracovanější a bezpečnější než sázky na červenou a černou. Ale o tom se můžete přesvědčit sami hrou „nanečisto“. Většina renomovaných online kasin umožňuje hraní hazardních her zdarma a bez registrace. Ucelený přehled najdete na tématickém portálu www.casinosearch.eu. Základní i pokročilé herní strategie rulety najdete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 + nineteen =