Finanční rezerva je velmi lákavá záležitost. Především dnes se vám peníze navíc budou hodit klidně každý den. Rázem je život o něco příjemnější, můžete si dopřát třeba i takové věci, na které byste museli ještě dlouho šetřit. S nejrůznějšími kreditními kartami se doslova roztrhl pytel. S různým stupněm výhodnosti je nabízí každá bankovní instituce, ale samozřejmě i nebankovní sféra. Není však kreditní karta jako kreditní karta, jak by se vám líbila virtuální kreditka?

Virtuální kreditní karta je produkt, který poskytuje společnost Ferratum Bank, v její nabídce tento program najdete pod názvem Credit Limit. A o co, že se přesně jedná? Řeč je o finanční rezervě, která se může hodit každému z vás z nejrůznějších důvodů – ať již při nedostatku finančních prostředků před výplatou nebo třeba při jednorázovém nákupu téměř čehokoliv. Finanční rezerva se u Credit Limit pohybuje v rozmezí 2 000 – 25 000 Kč.

Jak virtuální kreditka Credit Limit od Ferratum Bank funguje?

Určitě vás bude zajímat, jak taková virtuální kreditní karta funguje. Zjednodušeně si ji můžete představit v podobě virtuálního kreditního účtu. Ferratum Bank vám otevře účet s limitem až 25 000 Kč, ze kterého si můžete kdykoliv a v jakékoliv výši převádět finanční prostředky na svůj běžný účet, ze kterého poté klasicky vyberete nebo zaplatíte bezhotovostně.

Výhody Credit Limit

Virtuální kreditka Credit Limit vám přinese spoustu výhod. V prvé řadě potěší, že peníze můžete mít po ruce naprosto kdykoliv. Finanční rezerva, nebo chcete-li „náplast“, přijde opravdu velmi často vhod, to zajisté není třeba zdůrazňovat. Dalším aspektem proč sjednat právě tento produkt je bezpečnost – virtuální kreditku vám nikdo neodcizí. Oproti bankovnímu kontokorentu neplatíte ani žádné poplatky za podání žádosti či za schválení.

Credit Limit v podobě virtuální kreditní karty je novinkou od společnosti Ferratum Bank – nejedná se o klasický kontokorent, i když se mu produkt do jisté míry podobá – mějte tedy peníze po ruce vždy, když to budete potřebovat!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen − 5 =