Při investování do nemovitostí je potřeba vybrat výhodnou nabídku a reagovat co nejdříve ještě před tím, než se objeví další zájemci. Ve chvíli, kdy chcete svou investici zhodnotit a byt či dům prodat vzhledem k příznivé situaci na trhu, bude se vám hodit pomoc s přípravou inzerátu tak, aby zaujal co možná nejvíce zájemců. Se všemi těmito situacemi vám pomůže nové férový realitní portál CINCINK. V čem je speciální a proč může představovat vaši výhodu na trhu s nemovitostmi?

Netradiční realitní portál CINCINK

Při hledání realitního portálu určitě narazíte na typické stránky, které kromě výčtu inzerátů nemají co dalšího nabídnout. Ono pro hledání nemovitosti to v zásadě stačí, ale vždy je dobré, když na jednom místě vyřídíte víc věcí najednou. Ušetříte totiž trochu drahocenného času a jak je známo, čas jsou peníze.

Když totiž navštívíte nový férový realitní portál CINCINK, budete překvapeni komplexitou nabízených služeb. Jde o doplňky, které můžete objednávat podle aktuálních potřeb. Připraveny jsou služby pro kupující i prodávající tak, aby každý měl možnost jednoduše a bez obav zvládnout pohyb na trhu s nemovitostmi. Nabídku inzerce zdarma využívají běžní lidé i realitní kanceláře, pro které jde o další místo, kam přidat nemovitost k prodeji od klientů.

Výhodná koupě bytu pro investici

Při snaze o výhodnou koupi nemovitosti je potřebas myslet do budoucnosti. Peníze, které správným rozhodováním ušetříte nyní, se mohou v budoucnu ještě více zhodnotit. Při investování do nemovitostí je potřeba umět odhadnout dobrou nabídku. Úspěšná koupě bytu, na které v budoucnu vyděláte, začíná u dobře zvolené lokality. Dále je nutné včas se dozvědět o novém inzerátu. S tím pomůže funkce hlídání na portálu, kdy zadáte určitá kritéria a následně vám chodí upozornění na nové nabídky. I tento malý detail může rozhodnout, jestli budete prvními nebo až desátými zájemci a koupě se vydaří. Dobrou příležitostí bývají starší nemovitosti v městské zástavbě. Ty však bývají v horším stavu, takže pro lepší představu se vyplatí objednat si technickou inspekci stavu nemovitosti, což také můžete zařídit rovnou přes portál CINCINK.

Ať se prodej podaří co nejlépe

Občas je potřeba peníze přesunout do jiných investic a dříve výhodně zakoupenou nemovitost dobře prodat. Pro co možná největší zhodnocení a zisk se hodí pomoc odborníků s tvorbou inzerátu. Na portálu je k dispozici profesionální nafocení bytu a další dílčí práce. Výsledná nabídka na prodej bytu přiláká více lidí, což znamená, že i cena může být o kousek vyšší. Pokud zvolíte vlastní zařizování místo spolupráce s realitní kanceláří, můžete ušetřit i za provizi. Všechny potřebné odborníky totiž seženete i s pomocí portálu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen − 7 =