Rádi byste funkční, moderní, přehledný a hlavně vydělávající web? Víme, kde vám jej vyrobí! Za velmi přijatelnou cenu!

Na internetu je dnes téměř každý. Na internetu se vzděláváme, informujeme i vyděláváme. Sledujeme filmy, posloucháme hudbu. Vaříme, pečeme, cvičíme. Mnozí na něm dokonce i postavili svou existenci. Internet je zkrátka důležitý. Což samozřejmě neznamená, že je po všech stránkách bezpečný. To je ale téma na jiný článek. My se budeme věnovat výrobě webových stránek jako takových. Ta totiž může být snazší, než se možná domníváte.

Věřte ověřenému systému

Jednu z cest vedoucích k funkčnímu a zároveň optimalizovanému webu představuje platforma WordPress. S ověřeným systémem a možností zapojit do webu další firmy i programátory. Řešení přinejmenším cenově velmi dostupné. Mnohem dostupnější, než je investice do webu vytvořeného webdesignérem.

Individuální řešení na míru

Máte z platformy WordPress obavy a na výrobu webových stránek si netroufáte? Tak tento úkol delegujte na specialisty. Třeba ze společnosti AJAS Corporation, s.r.o., v jejímž portfoliu najdete mimo jiné i tvorbu webových stránek. Potřebujete e-shop, web s kalkulačkou či jinými aplikacemi? Žádný problém. Zkušení programátoři vám vytvoří řešení na míru v podobě webu, jemuž nebude co vytknout. Webu snadného na editaci, který si bez problémů sami budete moci upravovat a přizpůsobovat, zkrátka jej do budoucna modifikovat.

Kompletní správa webu

V portfoliu společnosti však najdete i další služby, jako jsou SEO, online marketing a PPC reklama, které se vám zcela jistě budou hodit během provozování vašich nových stránek. V AJAS Corporation vám web jinými slovy nejenom vyrobí, ale také se o něj mohou průběžně starat. Což je v podstatě stejně důležité jako výroba webu samotná.

Základní, nebo pokročilý?

A to vše za velmi slušné peníze. Základní web včetně jeho spravování, administrace a SEO vás vyjde na 7500 korun. Dvojnásobek si připravte na web pokročilý, navíc zahrnující analýzu zákazníka, další jazykové mutace, texty a popisy. Přidáte-li dalších pět tisíc korun, budete mít k dispozici moderní e-shop. Schválně si tyto ceny porovnejte s ceníkem nějakého webdesignéra. Volba je jasná, nemyslíte? Respektive by měla být!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 5 =