Půjčka bez doložení příjmu patří v současné době mezi velice populární finanční produkty. Lidé ji využívají v případě, kdy se jim nedostává peněz do výplaty a je třeba pokrýt náklady za energie, telefon, běžný nákup apod., použít se dá také na nákup elektrospotřebičů a někdy i na financování dovolené. Jejím největším lákadlem je záruka, že peníze může mít klient k dispozici třeba i do 30 minut od uzavření smlouvy. Jedná se ale i o půjčku zrádnou, která může člověka dostat do problémů. Kdy se opravdu vyplatí, jak funguje a kde si ji sjednat?

Půjčku může získat téměř kdokoliv

Půjčka bez doložení příjmu spadá do kategorie krátkodobých úvěrů a poskytují ji především nebankovní instituce. Ty mají poměrně průhlednou obchodní strategii – lákají klienty na rychlý zisk peněz a bez toho, aniž by museli někam chodit. A je pravda, že tak půjčky fungují. Stačí navštívit internetové stránky společnosti, zaregistrovat se, vybrat si sumu, kterou potřebuji a odeslat žádost. Společnost poté žádost schválí a pošle peníze. Velkou výhodou je, že v případě půjčky bez doložení příjmů není třeba dokládat žádné dokumenty, takže si tímto způsobem může půjčit vlastně kdokoliv (třeba i matky na mateřské, senioři apod.).

Nenechte se zlákat, čtěte a prověřujte

Mnoho lidí je vidinou rychlého zisku peněz oslepeno mnohdy až tak, že nečte podmínky úvěru, což může mít fatální následky. Tyto půjčky totiž mají krátkou dobu splatnosti, zpravidla je to maximálně měsíc, a spolu s půjčenou částkou je třeba splatit i úrok či poplatek za poskytnutí úvěru. Právě to může znamenat velký problém, protože splátka je moc velká, takže se člověk rázem dostane do dluhové pasti. Pomoc proti tomu existuje jediná: Pokud si chcete půjčit, dobře si vše spočítejte!

Kde výhodně?

Velmi zajímavou nabídku najdete na portálu pujcka-bez.cz. Zde je možné si sjednat půjčku ve výši 5 až 25 000 Kč se splatností na 20 dní až 2 roky. Půjčka je poskytována bez doložení příjmu, ručení i zástavy nemovitosti, díky tomu je dostupná opravdu pro každého.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve − 11 =