Přemýšlíte, kterým směrem se vydat v rámci uložení peněz na horší časy, nebo jako odkaz pro své potomky? Mezi nejvýhodnější možnosti jednoznačně patří nákup nemovitostí a investování do zlata a stříbra. Vyjmenované komodity investorům ručí svojí minimálně stejnou hodnotou, za kterou byly nakoupeny, ideálně se jejich cena časem zúročuje. Záleží na mnoha faktorech, jež určují strmost stoupání ceny, ovšem jedno je jisté. Hodnota nikdy nebude klesat.

Zlato a stříbro vždy patřily mezi nejcennější kovy na světě

Oproti nejistému ukládání peněz do akcií, fondů, na spořicí účty a stavební spoření je investice do stříbra a zlata jistotou, která přetrvává věky. Jak bylo zvykem již ve starověku i středověku, zlaté a stříbrné mince byly vždy nejcennějším platidlem. Zlato a stříbro byly nejčastějšími cennými kovy, jež plnily královské a šlechtické truhlice. Hodnota majetku se počítala právě přes obsah královské a císařské pokladnice. Nejinak je tomu i dnes. Papírové bankovky, virtuální měny jsou výdobytkem současné doby, ovšem nikdo z nás neví, jak se bude tržní ekonomika vyvíjet. Jaká bude inflace? Kdo určí, jakou cenu mají peníze? Může vůbec obyčejný smrtelník pochopit, jak se budou točit bankovní kola světových burz?

Vyberte si prověřeného obchodníka s mezinárodními kontakty

Nejdůležitější otázka tedy zní: kde si lze bezpečně zakoupit zlaté a stříbrné mince, investiční stříbrné slitky či investiční zlato v podobě cihliček? Prověřená společnost AuPortal spolupracuje s předními světovými výrobci a dodavateli investičního zlata a stříbra na zahraničních trzích a její obchodníci jsou kapacitami v nakupování a logistice zlata a stříbra na trhu. AuPortal tedy zakoupené investiční zlato a stříbro dále dodává zájemcům z Česka a Slovenska z řad jednotlivců i velkých společností.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve − eight =